اینستاگرام دسترسی به ریلز را افزایش می‌دهد و برای ویدیوهای آن آهنگ‌های جدیدی را اضافه می‌کند. شاید بخواهید که وارد ریلز شوید اما نمی‌دانید که چه چیزی در آن منتشر کنید. اینستاگرام در هفته گذشته به تعداد بیشتری از کاربران اجازه دسترسی به محتواهای ریلز را داده است. شما نیز می‌توانید با کمک گرفتن از آن، محتوای محبوبی در این برنامه تولید کنید.

مثال بالا را احمد غانم به اشتراک گذاشته است. برخی افراد می‌توانند الگوهای آماده را در دوربین ریلز خود ببینید و محتوایی براساس روندهای محبوب برای ریلز خود آماده کنید. گزینه الگوها

(Templates)

در ماه آوریل فعال شد و کمک کرد تا افراد بتوانند قدم به قدم محتوایی مشابه کلیپ‌های ریلز تولید کنند. بنابراین، اگر در این‌باره خلاقیتی ندارید، اینستاگرام به شما کمک می‌کند که کلیپ‌های جذاب‌تری تولید کنید. استفاده از الگوهای پیش‌فرض ریلز می‌توانند به دلیل استفاده زیاد تکراری شود و محتواها برایتان آشنا به نظر برسد. اما با این حرکت برنامه، افراد به سمت محتواهای خلاقانه‌تری که خودشان درست خواهد کرد می‌روند. اگر به کمک نیاز داشتید از این بخش استفاده کنید و بدانید این تنها راهی نیست که اینستاگرام با آن به شما برای ایجاد ریلز کمک می‌کند.

این‌که اینستاگرام چطور طبق محتوایتان به شما آهنگ پیشنهاد می‌دهد مشخص نیست. اما این موضوع کمک می‌کند به خلاقیت خودتان در محتوا نیازی نداشته باشید. تنها یک فیلم بگیرید و برای ادامه از ابزارهای اینستاگرام استفاده کنید. یک مورد درباره ویدیوهای کوتاه، امکان مشارکت کاربران با برداشت‌های کوتاه و خلاقانه خود است. این کار سبب می‌شود که با آن‌ها بتوانید در ترندها و میم‌ها مشارکت بیشتری داشته باشید. در ویدیوهای کوتاه مقدار خلاقیت بالاتر است که می‌تواند کمک کند تا چند لایک بیشتر دریافت کنید.

این گزینه می‌تواند برای برندها و گروه‌هایی که زمان کوتاهی شروع به کار کرده‌اند می‌تواند کمک‌کننده باشد. آن‌ها می‌توانند از این آهنگ‌ها و فرمت‌ها کمک بگیرند. البته آهنگ‌هایی که حساب‌های تجاری می‌توانند استفاده کنند محدودیت دارد.

شاید این کار اینستاگرام مصنوعی باشد. زیرا با بیشتر شدن استفاده از این الگوها ممکن است سبب شود که نظر و شخصیت افراد در این موارد به‌کلی حذف شود. البته شاید این موضوع اشتباه باشد. باید یک نفر حسابی بسازد تا ویدیوهای خود را تنها با الگوها و آهنگ‌هایی که توصیه می‌کند بسازد تا متوجه شویم این کار چه تعاملی همراه خود دارد. شاید هم این کار سبب شود که متا رقبای خود را کنار بزند.

 

منبع : سایت علیرضا کاظمزاده